Kalendarz

nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Oleje hydrauliczne

 

 W 1948 roku Bill France Senior powołał do życia NASCAR robiąc tym samym pierwszy krok ku organizacji wyścigów samochodów seryjnych w Daytona Beach – miejscu słynącym z lądowych rekordów prędkości. Niedługo później zawody zyskały światowy rozgłos i renomę jednych z najlepszych na świecie. Wraz z nimi Daytona stała się marką odzwierciedlającą ideę “amerykańskiego stylu życia” i wzorem do naśladowania.

Daytona Lubricants stworzona została z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których priorytetem jest bezawaryjność systemów i maszyn. Precyzyjnie opracowane produkty zapewniają najlepszą jakość smarowania. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie tworzymy środki zapewniające optymalne warunki pracy dla każdej maszyny i linii produkcyjnej.

Wiemy co jest kluczowe przy zapewnieniu bezpieczeństwa eksploatacji maszyn. Wszystkie opracowane przez Daytona Lubricants produkty przechodzą zaawansowane technologicznie testy w jednym z najlepszych laboratoriów tribologicznych w Europie. Szczegółowe badania gwarantują niezmienność wysokiego poziomu jakości.

 

 

 

Daytona Lubricants LLC. to marka stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których priorytetem jest bezawaryjność systemów i maszyn. Skupiamy się na dokładnym opracowaniu naszych produktów, aby zapewnić najlepszą jakość smarowania. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie tworzymy środki zapewniające najlepsze warunki pracy dla każdej maszyny i linii produkcyjnej.

Profesjonalnie dobieramy odpowiednie preparaty uwzględniając indywidualne potrzeby każdego parku maszynowego. Jeżeli wymagasz fachowego doradztwa i odpowiedzialnego doboru nie szukaj dalej. Wybierz produkty Daytona Lubricants LLC.

Zaloguj się

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:d5e3d14a7696089e5cafa90660c3bee9#0}
Sklep internetowy Shoper.pl