Przewody hydrauliczne

Przewody hydrauliczne to części, które wykorzystywane są najczęściej w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lecz także w budowlanym. W systemach hydrauliki siłowej służą natomiast do sterowania oraz przenoszenia mocy.

Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą przewodów hydraulicznych najwyższej jakości – oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak również tworzenie niestandardowych – pod względem wymiarów lub specyfikacji – przewodów. Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym zakuwaniem węży hydraulicznych – dzięki dostępowi do specjalnych zakuwarek oraz specjalistycznej wiedzy, gwarantujemy fachową oraz sprawną realizację usługi.

Rodzaje przewodów hydraulicznych

Przewody hydrauliczne są nieustannie narażane na zgniatanie oraz intensywną pracę, dlatego tak ważne jest, aby wykonane były w sposób precyzyjny, gwarantujący trwałość oraz wytrzymałość. Ze względu na zastosowanie, różnią się między sobą przede wszystkim:

  • ciśnieniem pracy – wyróżnić można węże hydrauliczne wysoko lub niskociśnieniowe,
  • promieniem gięcia – czyli stopniem elastyczności oraz giętkości,
  • materiałem – istnieją przewody wykonane ze specjalnych materiałów – np. odpornych na działanie wysokiej temperatury.

Oferując zakuwanie węży hydraulicznych, zajmujemy się maszynami przemysłu: rolniczego, drogowego, budowlanego, transportowego (w tym wózki widłowe) oraz motoryzacyjnego (przewody do klimatyzacji samochodowych, do układu wspomagania kierowniczego pojazdów).

W naszym asortymencie znajdziesz także przewody do myjek ciśnieniowych Karcher oraz węże przemysłowe – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl