pikselOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
pikselPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Szybkozłącza hydrauliczne

Nasz asortyment obejmuje szybkozłącza hydrauliczne, czyli komponenty wykonane z materiałów wysokiej klasy, przystosowane do pracy pod dużym ciśnieniem (do kilkuset bar). Wykorzystywane są do wykonywania szybkich i prostych połączeń oraz rozłączeń pomiędzy przewodami elastycznymi. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa obsługa oraz montaż, który nie wymaga stosowania narzędzi.

Jeżeli zamierzasz zaopatrzyć się w niezbędne elementy wykorzystywane w technologii hydrauliki siłowej, polecamy nasze przewody hydrauliczne, które podobnie, jak oferowane przez nas szybkozłącza, cechują się najwyższą jakością.

Rodzaje szybkozłączy hydraulicznych

W ofercie posiadamy wiele rodzajów szybkozłączy hydraulicznych, różniących się od siebie zastosowaniem, są to m.in.:

  • szybkozłącza wysokociśnieniowe,
  • szybkozłącza hydrauliczne grzybkowe ISO A,
  • szybkozłącza flat-face,
  • szybkozłącza skręcane.

Inwestycja w części pochodzące od zaufanych producentów gwarantuje nie tylko wytrzymałość i długowieczność zakupionych produktów, lecz także oszczędność czasu i kosztów. Nasze szybkozłącza hydrauliczne wykonane są z precyzją oraz starannością, zapewniając bezawaryjną pracę.

Oferujemy także usługi profesjonalnego doradztwa – jeżeli nie wiesz, jakie komponenty najlepiej sprawdzą się w Twoich maszynach – skontaktuj się z nami! Zajmujemy się sprzedażą internetową oraz stacjonarną – nasz sklep mieści się w Pilźnie, w pobliżu Tarnowa i Dębicy.

Szybkozłącza hydrauliczne

Różne rodzaje szybkozłączy hydraulicznych

Szybkozłącza hydrauliczne są niezbędnymi elementami każdego układu hydraulicznego. Łączą przewody wysokociśnieniowe i dają możliwość szybkiego wykonania połączeń stałych rurociągu z elastycznymi przewodami hydraulicznymi. To produkty powszechnie wykorzystywane w branży farmaceutycznej, spożywczej, motoryzacyjnej, stoczniowe i wielu innych. W zależności od miejsca zastosowania mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, hutniczej lub z mosiądzu, zgodnie z odpowiednimi normami ISO 7241-1 A, 7241-1 B, 16028. Normy te określają wymagania dla wtyków i gniazd, wytrzymałościowe oraz wskazują inne parametry: przepływy, siłę łączenia, wielkość wycieku.

Szybkozłącza hydrauliczne mogą być stosowane zarówno w przepływie mediów płynnych, jak i gazowych. Ich zastosowanie nie determinuje konieczności użycia specjalnych narzędzi.

Każde szybkozłącze hydrauliczne zbudowane jest z dwóch elementów: gniazda i wtyku. Części te zamknięte są w mocnym korpusie. Wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który automatycznie blokuje połączenie. Natomiast stalowe kulki zabezpieczają główny wtyk w gnieździe. Gniazdo i wtyk mają uszczelnienia, a w przypadku szybkozłączy dwustronnie odcinających także zawory odcinające. Jest to produkt ceniony ze względu na trwałość i solidność połączenia oraz prostą obsługę. Oferujemy też oleje hydrauliczne.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór szybkozłączy hydraulicznych. Zawsze pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.

piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl