Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Oleje hydrauliczne

Oleje hydrauliczne to specjalistyczne rodzaje cieczy, które charakteryzują się odpowiednimi właściwościami smarnymi, pomagając w pielęgnacji sprzętu i chroniąc poszczególne elementy przed zużyciem. Wykorzystywane są w układach hydraulicznych i tłumiących, obecnych w wielu rodzajach maszyn i urządzeń przemysłowych oraz w pojazdach.

W naszym asortymencie znajdziesz oleje hydrauliczne marki Daytona Lubricants – lidera w swojej branży, który dostarcza Klientom rozwiązania najwyższej jakości, wpływające na bezawaryjność systemów.

Oleje hydrauliczne znajdują zastosowanie jako medium robocze w napędach hydraulicznych i układach tłumiących.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że oleje hydrauliczne w zdecydowany sposób różnią się od olejów silnikowych. Napędy hydrauliczne, w tym tzw. układy hydrostatyczne, wykorzystują w swojej pracy energię cieczy, którą zamieniają na energię mechaniczną. Dlatego olej hydrauliczny to ciecz dostosowana do sposobu, w jaki funkcjonuje napęd hydrauliczny. W naszym sklepie znajdziecie Państwo oleje hydrauliczne dostosowane pod względem możliwości pracy w warunkach wysokiego ciśnienia, co jest bardzo ważne dla układów hydraulicznych. Pokrywają one elementy metalowe i zapobiegają ich uszkodzeniom w trakcie pracy, dzięki czemu zachowują dłuższą żywotność. Olej hydrauliczny sprzedawany w naszym sklepie ptr24.pl produkowany jest przez firmę Daytona Lube. To olej hydrauliczny stworzony do układów napędu i sterowania hydraulicznego oraz przekładni hydraulicznych.

 

Oleje hydrauliczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl